.

.

Na wykresie prezentującym największe strony na facebooku, jaki został zamieszczony na serwisie tajnikipolityki.pl 6 listopada 2014 r., grafik popełnił błąd i źle opisał dane dotyczące strony Janusza Korwina-Mikke za co serdecznie przepraszamy. Dane dostarczone przez firmę Sotrender były prawidłowe, a błąd wynikał wyłącznie z niedopatrzenia grafika. Wykres został usunięty z serwisu zaraz po zidentyfikowaniu błędu, a dziś została opublikowana poprawna wersja.

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy Janusza Korwina-Mikke za to niedopatrzenie. Przepraszamy także firmę Sotrender za błędne opracowanie graficzne całkowicie poprawnych danych jakie zostały opublikowane wcześniej na blogu firmy: http://blog.sotrender.com/pl/2014/11/fanpage-trends-pazdziernik-2014.

Wierzymy, że każdemu może zdarzyć się pomyłka i jedynie właściwym i honorowym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przyznanie się do błędu i przeproszenie.

Zapraszamy do lektury artykułu jaki towarzyszył publikacji wyników na naszym serwisie i zawierał poprawne dane Raport Sotrender. Aktywność polityków na facebooku – październik.

.

Redakcja tajnikipolityki.pl

.

Zobacz inne artykuły >>>

.

.

sotrender_pazdziernik_v2

Skomentuj...